WeCreativez WhatsApp Support
Sorularınızı Cevaplamak İçin Buradayız...
Bize Yazın Hemen Cevaplayalım...

Bir Yıl Boyunca Çok Çalışıp Kendimizden, Hayatımızdan, Sevdiklerimizden Fedakarlık Yaparak Bu Sınava Hazırlandık.

Bir Yıllık Emeğinizin ve Fedakarlıklarınızın Karşılığını Aldığınız Bir Sınav Olmasını Ümit Ediyoruz.

ÖSYM 2019 KPSS ve ÖABT Sonuçlarını 29 Ağustos’ta Açıklayacağını Sınav Takviminde Belirtmişti. İnşallah KPSS P10 ve P121 Puanlarınızın Dilediğiniz Gibi Gelmesini ve İnşallah Her Bölüme Adil Şekilde Verilecek Kontenjan İle Tüm Öğretmenlerimizin Öğrencilerine Kavuşmasını ve Bu Sene Girdiğiniz Bu Öabt Sınavının Son KPSS ve ÖABT Sınavınız Olmasını Gönülden Dileriz.

Sınav Sonrası Bir Çok Öğretmenimiz Bölümüyle İlgili Netlerinin Yeterli Olup Olmadığını ve Bölümüyle İlgili Ortalamanın Ne Olacağını Merak Etmektedir. Bize Özellikle Sosyal Medyadan Gelen Yüzlerce Soruya Yanıt Olması ve Sizlere Bir Rehber Olması Açısından Bir Net Anketi Yapamaya Karar verdik.

Anketimize CBA Akademi’den Ders Alan ve Almayan Tüm Öğretmenlerimiz Katılabilirler.

2019 ÖABT’ye Giren Öğretmenlerimizin Branşları İle İlgili Genel Durumu Görebilmeleri İçin, 2019 ÖABT Tahmini Net Anketimizi Hazırladık. Aşağıdaki Ankette Vereceğiniz Bilgileriniz Asla 3. Kişilerle Paylaşılmayacak ve Anket Sonucunda Sadece Katılanların Genel Ortalamaları İsim Verilmeden İnstagram Hesabımızdan ve İnternet Sitemizden Duyurulacaktır. 

Ankette Doğru Bilgiler Paylaşmanız, Sizin Gibi Bir Yıl Boyunca Emek Veren Tüm Değerli Öğretmenlerimizin Önlerini Görebilmeleri Açısından Çok Önemlidir.

Şimdiden Katılımınız İçin Teşekkür Eder, Anketimizin Sizlere Faydalı Olmasını Dileriz.

CBA Ailesi

Buraya Tıklayarak 2019 ÖABT Net Anketimize Katılabilirsiniz.

Beden Eğitimi, Coğrafya, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Edebiyat, Fizik, İngilizce, İlköğretim Matematik, Lise Matematik, Okul Öncesi, Kimya, PDR Rehnerlik, Sınıf Öğretmenliği, Sosyal Bilgiler, Tarih, Türkçe

2019 ÖABT Ortalama ve Net Sayısı Anketi! CBA Akademi Beden Eğitimi, Coğrafya, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Edebiyat, Fizik, İngilizce, İlköğretim Matematik, Lise Matematik, Okul Öncesi, Kimya, PDR Rehnerlik, Sınıf Öğretmenliği, Sosyal Bilgiler, Tarih, Türkçe, öabt Ortamama, ÖABT Atama Kaç net ?

Bir cevap yazın